06-07.12
W dniach od 6 do 7 grudnia uczniowie kl. 1A i 4POSSP pod opieką pp. Anetty Gibały-Dayet, Katarzyny Michaliszyn, Kazimierza Borkowskiego i Juliusza Kosina uczestniczyli w wyjeździe naukowym do Wiednia na wystawę monograficzną Pieter'a Bruegla Starszego w Muzeum Historii Sztuki z okazji 450. rocznicy śmierci oraz wystawę monograficzną Claude'a Moneta w Albertina Muzeum.

06.12
W Wypożyczalni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie odbył się wernisaż wystawy prac Zuzanny Romańskiej z kl. 5 POSSP. Wystawa będzie czynna do końca lutego.

04.12
Społeczność szkolna uczestniczyła w Wieczorze poezji, którego głównym tematem była "Wolność". Na spotkaniu uczniowie zaprezentowali wybrane utwory poetyckie oraz wystąpił post-rockowy zespół instrumentalny Poseidon's Harbour. Wieczór zorganizowała p. Karolina Kwak.