25 - 26.10
W dniach 25-26 października uczniowie klas 1-szych odwiedzili groby byłych nauczycieli kl. 1A pod opieką pp. Kazimierza Borowskiego i Lidii Danilczyk - Cmentarz Rakowicki, kl. 1B pod opieką pp. Beaty Albert-Gaczorek i Magdaleny Worłowskiej - Cmentarz Salwatorski

25.10
Zebranie rodziców w dniu 25 października 2018 r. (czwartek).
O godz. 17:30 dla rodziców, którzy zadeklarowali swój udział, szkolenie dotyczące zaburzeń odżywiania u dzieci i młodzieży prowadzone przez p. Agatę Michalec, psychoterapeutkę z Oddziału Klinicznego Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
O godz. 18:30 spotkanie z wychowawcami.

12.10
12 października odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej połączone z uroczystym ślubowaniem uczniów klas 1-szych oraz odsłonięciem w ogrodzie szkolnym rzeźby p. Józefa Polewki "Papierowe loty" z cyklu: Z pamiętnika. Uroczystość przygotowali pp. Beata Albert-Gaczorek, Kazimierz Borkowski, Michał Stonawski z klasami 1A, 1B, 2A, 2B oraz Samorządem Uczniowskim.