29.10
Zebranie z rodzicami wszystkich klas we wtorek, 29 października, o godz. 18:00.

14.10
W dniu 14 października odbędą się uroczyste szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Najważniejszymi wydarzeniami tego dnia będą wprowadzenie do ceremoniału szkolnego pierwszego w historii szkoły sztandaru, ślubowanie uczniów klas pierwszych, odsłonięcie rzeźby p. Pawła Erazmusa w galerii rzeźby ogrodowej przed budynkiem szkoły.

Harmonogram wydarzeń:
8:00 - msza św. z poświęceniem szkolnego sztandaru w kościele św. Augustyna i św. Jana Chrzciciela ss. Norbertanek
10:00 - uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych
10:30 - uroczystość odsłonięcia rzeźby Hula Hop, daru p. Pawła Erazmusa, w ogrodzie szkolnym
11:00 - uroczyste złożenie życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W tym dniu nie ma zajęć lekcyjnych. Obowiązuje ubiór galowy.

Zapraszamy całą społeczność szkoły, pracowników, uczniów i rodziców do udziału w tej, wyjątkowej ze względu na inaugurację szkolnego sztandaru, uroczystości.

07.10
W dniu 7 października Pani Beata Albert-Gaczorek (nauczyciel wychowania fizycznego) została odznaczona przez Polski Komitet Olimpijski, srebrnym medalem "za zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego".

04 - 13.10
Wyjazd baukowo-artystyczny "Wokół piękna" do Toskanii ("Azurro e arte").
W wyjeździe uczestniczyły uczennice z klasy IV POSSP oraz wybrane uczennice z klasy III A i III B PLP.