Dyżury nauczycieli

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:15-9:00 K. WŁODEK J. NOWORÓL A. GIBAŁA-DAYET A. GRABIEC J. KARDYŚ
9:05-9:50 P. NALEŹNIAK A. WOLAK D. GORAJCZYK E. JUCHA-WIEJA W. ZIĘBA
10:00-10:45 G. BOBULSKI A. FOLTMAN Ł. WOŹNY K. KWAK A. SKRZYŃSKA
10:50-11:35 J. NOWOCIEŃ P. SMYK K. WALASZCZYK J. KOSIN Z. ANTOSZCZYK
11:55-12:40 M. WORŁOWSKA M. WĄSACZ M. STONAWSKI T. GĘDŁEK S. WOŁOWNIK
12:45-13:30 M. BEDNARSKA K. BORKOWSKI J. POLEWKA B. ALBERT-GACZOREK L. DANILCZYK
13:40-14:25 M. KOŁACZ S. TARKOWSKI L. PRASIL M. MIKULSKA M. HOFFMANN-DOBRZYCKA
14:30-15:15 T. SŁAWIŃSKI S. ZIELIŃSKI A. WADOWSKA K. MICHALISZYN  

Ważne daty w roku szkolnym 2017/18
data godzina
  data godzina
Termin oddania planów nauczania 22 sierpnia  
Egzamin Maturalny w sesji poprawkowej - pisemny 22 sierpnia 09:00
Plener w Rzymie  25 sierpnia - 8 września
Egzaminy poprawkowe - język angielski i matematyka  29 sierpnia 09:00
Zespół wychowawców 29 sierpnia 12:00
Zespół plastyczny 30 sierpnia 11:00
Odbiór sal przygotowanych do zajęć 30 sierpnia 14:00
Konferencja plenarna RP 30 sierpnia 14:00
Msza Św./ Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 4 września 9.00/10.00
Zespół Wychowawców / Zebranie Rodziców 7 września 17.00/18.00
Zespół plastyczny 25 września 16:15
Próbna ewakuacja 28 września 12:00
     
Dzień Edukacji Narodowej i Ślub. klas pierwszych  13 października  
Konferencja półsemestralna I semestru  25 października 16:15
Zespół Wychowawców / Zebranie Rodziców 26 października 17.00/18.00
     
Dzień wolny - Wszystkich Świętych 1 listopada  
Wyjazd do Wenecji 6-7 listopada  
Obchody Święta Niepodległości  10 listopada  
Wyjazd do Madrytu  13 - 18 listopada
Zespoły PPP 30 listopada 16:15
Zabawa Andrzejkowa dla klas 1-3 POSSP  30 listopada 17:00
     
Kiermasz Świąteczny  3 grudnia 10.00-16.00
Konferencja Klasyfikacyjna I semestru 21 grudnia 16:30
Spotkanie opłatkowe  22 grudnia 13:30
Zimowa przerwa świąteczna 23 grudnia - 1 stycznia
 
Konferencja  Podsumowująca I semestr 3 stycznia 16.30
Zespół Wychowawców / Zebranie Rodziców 4 stycznia 17.00/18.00
Przegląd Wewnętrzny klas 5o i 3l  23-26 stycznia  
Próbny egzamin gimnazjalny 23-25 stycznia  
     
Autoportret - finał konkursu  6 lutego  
Ferie Zimowe 12 - 25 lutego
Dzień otwarty  3 marca 10.00-14.00
Warsztaty Designu  7 lub 8 marca  
Konferencja półsemestralna II semestru 20 marca 16:30
rekolekcje 21,22 marca  
Zespół Wychowawców / Zebranie Rodziców 22 marca 17:00/18:00
Zakończenie zajęć klas dyplomowych / Złożenie dyplomów 28 marca  
Wiosenna przerwa świąteczna 29 marca - 3 kwietnia
 
Konferencja Klasyfikacyjna klas dyplomowych 4 kwietnia 16:15
Obrony dyplomów-historia sztuki 5,6 kwietnia  
Obrony dyplomów-prace plastyczne 9,10 kwietnia  
Konferencja zatwierdzająca wyniki dyplomów 12 kwietnia 16:15
Egzamin Gimnazjalny 18,19,20 kwietnia 09:00
Wyjazd do Grecji 24 kwietnia - 6 maja
 
Majowa przerwa świąteczna 30 kwietnia - 3 maja  
Egzamin Maturalny 04-25 maja  
Konferencja przedklasyfikacyjna RP  ?  
Zespół Wychowawców / Zebranie Rodziców ?  
Egzaminy wstępne 18-19 maja  
Wystawienie ocen klasyfikacyjnych 30 maja  
Boże Ciało - dni wolne 31 maja - 1 czerwca  
     
Wystawa dyplomów  3 lub 10 czerwca  
Plener artystyczny 11 - 15 czerwca  
Konferencja Klasyfikacyjna roczna ?  
Msza Św. / Uroczystość zakończenia roku szkolnego ?  
Konferencja podsumowująca RP końcoworoczna ?  
Dni wolne od zajęć lekcyjnych: 18/19/20.IV - (POSSP), 30.IV, 2. V, 4.V., 7.V, 8.V, 1.VI